Delirium | Your Bulgarian Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


it will kill you and save you, both.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 now here who among us still believes in choice? not i.

Go down 
АвторСъобщение
hurricanedrunk
revolutionary
revolutionary
hurricanedrunk


Брой мнения : 74
Join date : 30.07.2013
Age : 25
Местожителство : Пловдив

now here who among us still believes in choice? not i. Empty
ПисанеЗаглавие: now here who among us still believes in choice? not i.   now here who among us still believes in choice? not i. EmptyВто Юли 30, 2013 3:06 pm

oh god, забравила съм как да се представям добре по форуми. ама ок.

аз съм мими, на 7-ми ноември ще завърша заветните 15, пловдивчанка. имам страшно сложен характер и затова даже няма да правя опити да го описвам. Very Happy обичам да слушам инди рок музика. любимата ми група е arcade fire и съм страшно развълнувана, щото догодина ще ги видя на живо + още десетки страхотни групи. името на темата ми е от тяхна песен, 'ocean of noise' <3 чета каквото ми е интересно tbh. (приключенски неща не ;д криминални книги рядко обичам) обичам книгите ми да са интересни, с многопластови герои и да не мога да предскажа какво ще се случи. ако и стилът на автора е хубав - уцелихме джакпота! xD и съответно любимите книги са 'игрите на глада', 'на изток от рая', 'спасителят в ръжта', 'отнесени от вихъра', 'вината в нашите звезди' и дневникът на ане франк. бая станаха, знам.
филмите и сериалите тая година ги зарязах ;д

ами, не знам какво друго. питайте ме всякакви неща, нямам теми табу, на всичко отговарям.
Върнете се в началото Go down
https://delirium.bulgarianforum.net
 
now here who among us still believes in choice? not i.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Delirium | Your Bulgarian Fan Forum :: Невалидните :: Представете се-
Идете на: